Silikon Yastık

Silikon Yastık

Visco Yastık

Otel Yastığı

Otel yastığı standart düz beyaz rengi olduğu renkli ve desenli tasarımlarında bulunduğu Otel yastıkları, yatak odasını tamamlayan gerekli ürünlerden biridir. Rahat bir uykunun olmazsa olmazı olan yastık, başımızın rahat etmesi ve bedenen rahatlamamızı sağlamakla yükümlüdür.

Keyifli bir tatil amaçlayanların tercih ettikleri otel ve Spa tesislerinde bulundurulması şart olan yastık ve kılıfları, insanların konforunu arattıran ürünlerdir. Kaz tüyü, silikon ve kapitone gibi bir çok modeli bulunan Otel yastıkları Pelikan Tekstil de yer almaktadır. Birinci kalite imalatlarının yanı sıra piyasa değerine göre uygun fiyatlarıyla Oteller için biçilmiş kaftandır.

Müşteri sağlığına ve cildine dost olarak üretilen Otel yastıkları %100 pamuktan meydana gelmektedir. Genel isteğe göre düz beyaz renkte olduğu gibi firmayı temsil eden renk ve desenlerle de tasarlanabilmektedir. Uzun süre dayanıklılık göstermelerinin yanı sıra kişisel hijyen açısından da hava alan yapısıyla insan sağlığını tehdit etmez. Otel Tekstil kategorisinde yer alan Otel yastıkları ayrıca yatak odalarının vazgeçilmez parçalarından birisi olarak evlerimizde de kullanılmaktadır…