Otel Pike


%100 pamuktan elde edilen, kabartmalı kumaştan imal edilen Pike takımları Pelikan Tekstil de yer almaktadır. Yaz aylarının bunaltıcı sıcaklığını koyan ince dokuması ve sıklığı nedeniyle tercih edilen pikeler terletme yapmadığı gibi kolayca leke tutmaz. Yatak odasında kullanılmak için tasarlanan Pikeler Oteller tarafından da oldukça rağbet gören bir üründür.


Otel Pike grupları insan sağlığını koruyan renforce kumaşlarından özel olarak dikilmektedir. Dolaplarda fazla yer kaplamayan, yıkamayla yıpranmayan pike takımları yatağı dış etkenlerden korumakla birlikte rahat bir uyku çekmeye de yardımcı olmaktadır.


İnce olma özelliği ile uykunuzda terletme yapmayan Otel Pike takımları, bir çok otel müşterisinin de en çok hoşuna giden ayrıcalıklardan birisidir. Zengin renk skalası ile özel siparişlerinde alındığı Pelikan Tekstil gruplarında pike haricinde diğer Otel Tekstil ürünlerini bir arada bulmanız mümkün.


Çarşaftan nevresim takımlarına kadar tüm tekstil ürünlerinin tek bir adreste birleştiği ürünlerin hepsi tasarım üretimler olarak yurt içi ve yurt dışında satışa sunulmaktadır…